Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

«Нормандський формат» повинен продовжуватися — Г.Ерлер

Май 19
19:43 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Співпраця в рамках "нормандського формату" має тривати. Про це DW розповів уповноважений уряду ФРН з питань співробітництва з РФ Гернот Ерлер, передає УНН.

“Моє враження: зараз існує консенсус, що „нормандський формат“, тобто співпраця Німеччини, Франції, України та Росії в напрямку політичного врегулювання конфлікту має тривати”, — сказав Г.Ерлер.

При цьому він зазначив, що не бачить проблеми в зміні влади у Франції в контексті конфлікту на Донеччині.

Разом з тим Г.Ерлер повідомив, що зі звітів ОБСЄ випливає, що в зоні конфлікту кожен день відбувається від 700 до 900 порушень режиму припинення вогню.

“Місія ОБСЄ 23 квітня втратила убитим санітара з США. Чотири мирних жителя недавно загинули в Авдіївці. Війна триває, так що у Берліна все більше сумнівів в тому, що існує достатня політична воля обох сторін дотримуватися перемир’я”, — додав він.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко розповів про подальшу долю нормандського формату.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com