Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

НАЗК вимагає від партій до 9 серпня відзвітувати про фінанси

Август 02
12:28 2018

КИЇВ. 2 серпня. УНН. До 9 серпня політичні партії мають подати до НАЗК фінансові звіти за ІІ квартал поточного року. Про це повідомила пре-служба Агентства, передає УНН.

“НАЗК звертає увагу представників політичних партій, що 9 серпня 2018 року закінчується термін подачі до Національного агентства Звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІ квартал поточного року”, — йдеться у повідомленні.

Станом на 1 серпня 2018 року Звіти політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за звітний період до НАЗК подала 61 партія.

В свою чергу НАЗК нагадує керівникам політичних партій про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену за порушення встановленого порядку або строків подання Звітів політичних партій, подання завідомо недостовірних відомостей у Звітах політичних партій, порушення порядку надання або отримання внесків, порушення порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності політичних партій.

У НАЗК нагадують, що форма подання Звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру має бути заповнена з дотриманням вимог, встановлених “Положенням про порядок подання Звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру”, затвердженим рішенням НАЗК від 28 липня 2016 року № 2, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2016 року за № 1185/29315.

Раніше НАЗК виконало умови щодо державного фінансування партій.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.