Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Н.Корчак заявила, що готова піти з посади голови НАЗК

Апрель 21
15:33 2017

КИЇВ. 21 квітня. УНН. Голова Національного агентства запобігання корупції Наталія Корчак заявила, що готова “хоч сьогодні піти зі своєї посади”. Про це вона заявила на комітетських слуханнях комітету Верховної Ради с питань запобігання та протидії корупції, передає кореспондент УНН.

"Я хоч сьогодні готова піти з своєї посади, як і з члену НАЗК. Але мова йде про те, що є люди, які працюють і довіряють. І якщо ти за щось взявся, то хоч доводь до кінця, принаймні скільки тобі вистачить сил", — сказала Н.Корчак.

За словами Н.Корчак, вона не людина з певної системи і не пов’язана упередженими суб’єктивними судженнями.

"І те, що завдяки моїй волі і людей, які мені повірили, ми запустили цей реєстр, не маючи бюджету і відбулася друга хвиля декларування, бо вона все ж таки відбулася, це особисто моя заслуга. Те, що ми запустили інші напрямки роботи – теж особисто моя заслуга", — зазначила вона.

При цьому вона зазначила, що за час перебування на посаді нажила собі багато ворогів.

Як повідомляв УНН, Н.Корчак запропонувала створити у НАЗК службу роботи з реєстром е-декларацій.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com