Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Мінприроди планує зайнятися екологічним станом річки Дністер

Май 19
16:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Український уряд планує передати на ратифікацію до Верховної Ради Договір про співробітництво України та Молдови у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає УНН.

"Важливою новиною для екологічної спільноти та людей, які проживають у басейні річки Дністер, є рішення уряду передати на ратифікацію до Верховної Ради Договір про співробітництво України та Молдови у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер.

Всі знають, що екологічна ситуація на цьому водному об’єкті давно потребує нагального вирішення як на державному, так і міжнародному рівні. Адже у межах річки мешкає близько 8 млн осіб. Вона є джерелом питного водопостачання для міст Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Кишинів, Бєльці та Одеса", — написав О.Семерак.

За словами міністра, ратифікація Договору про співпрацю між Україною та Молдовою стане не лише першим міжнародним басейновим договором щодо впровадження інтегрованого управління водними ресурсами транскордонного річкового басейну, але й дозволить запровадити розподіл та регулювання водних ресурсів між двома країнами та визначити зони відповідальності.

"Крім того, ратифікувавши договір з Молдовою, Україна виконає свої міжнародні зобов’язання перед Європейською Економічною Комісією ООН. Це важливо і для наших молдовських колег, які, до речі, вже ратифікували цей Договір", — резюмував міністр.

Як повідомляв УНН, води забруднені на Львівщині, Рівненщині, Луганщині, Черкащині Житомирщині.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com