Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

М.Джемілєв переконаний, що Туреччина ніколи не визнає анексії Криму

Май 19
17:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв наголосив, що Туреччина ніколи не визнає анексії Криму Росією. Про це він сказав під час інтернет-конференції, передає УНН.

“Російська агентура дуже працювала над тим, щоб Туреччина визнала анексію (Криму — ред.), але, слава Богу, це вдалося подолати. Зараз Ердоган твердо каже, що ніколи, ні при яких обставинах Туреччина не буде визнавати анексію, вона буде виступати за необхідність відновлення територіальної цілісності України”, — наголосив М.Джемілєв.

З одного боку, за його словами, Туреччина не може не підтримати кримських татар, тому що так склалося історично, але з іншого — економічні відносини Туреччини з Росією дуже розвинені.

“Економічні відносини з Росією досить широко розвинені. Здається, природного газу вони отримують від Росії 58%, товарообіг — 30-40 млрд дол. Це велика цифра. Російський ринок для них важливий. Також росіяни пропонують такі проекти, які можливо не дуже вигідні для Росії, але з політичної точки зору, щоб привабити Туреччину, скажімо, будівництво атомної електростанції, вони пропонують набагато дешевше, ніж японці тільки для того, щоб прив’язати Туреччину до Росії”, — розповів він.

Через це, зазначив М.Джемілєв, Туреччина не приєдналася до санкцій проти Росії.

Нагадаємо, голова МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що нормалізація відносин Туреччини та Росії не означає, що позиція Анкари з питання Криму змінилася.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com