Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Китай збільшить фінансування проекту «Один пояс, один шлях» до 2,18 трлн дол.

Май 19
16:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Фінансування Китаєм проекту "Один пояс, один шлях" може бути збільшено до 2,18 трлн дол. Про це на брифінгу заявила представник Президента України у Верховній Раді України, народний депутат Ірина Луценко, передає кореспондент УНН.

“В цьому проекті „Один пояс, один шлях“ передбачено 1 трлн дол. на підтримку цього проекту Китаєм і найближчим часом Китай готовий додатково долучити до цього проекту 124 млрд дол. і міністр закордонних справ КНР заявив про те, що фінансування Китаєм цього проекту може досягнути 2,18 трлн дол.”, — сказала І.Луценко.

За її словами, “серйозне фінансування” буде виділене на обмін студентами між Україною та Китаєм, а також на культурний обмін.

“Окремо говорилося про реабілітацію наших воїнів. На протезування Китай готовий виділяти достатньо велику суму”, — сказала І.Луценко.

Крім того, КНР готова надавати гуманітарну допомогу в рамках китайського проекту “Щаслива сім'я”.

“Ми знаємо, що вже зараз виділена Китаєм достатньо велика сума на відбудову інфраструктури, зокрема домівок в нашому східному регіоні, які потрапили в „сіру зону“, і потрапляють зараз під обстріли. Зокрема там і Авдіївка звучала”, — зазначила І.Луценко.

Як повідомляв УНН, Китайська Народна Республіка дистанціювалася від геополітичної гри РФ.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com