Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Китай виділить Києву 70 млн дол. на ремонт Шулявського мосту – С.Кубів

Май 19
14:41 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Китай виділить Україні в рамках меморандуму з Київською міською державною адміністрацією 70 млн дол. на реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві. Про це в ході брифінгу заявив Перший віце-прем‘єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає кореспондент УНН.

“Яскравим прикладом децентралізації двосторонніх економічних відносин стала участь представників КМДА, де був підписаний меморандум про співробітництво і виділено 70 млн дол. на реконструкцію Шулявського шляхопроводу у м.Києві,” — сказав С.Кубів.

За його словами це дозволить покращити якість і часову ефективність в столиці.

Як повідомляв УНН, Шулявський міст відбудують китайські компанії.

Нагадаємо, Україна та Китай проведуть українсько-китайську міжурядову комісію з економічного співробітництва до кінця 2017 року.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com