Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Китай дистанціюється від геополітичної гри Росії – І.Луценко

Май 19
16:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Китайська Народна Республіка дистанціювалася від геополітичної гри РФ. Про це на брифінгу заявила представник Президента України у Верховній Раді України, народний депутат Ірина Луценко, передає кореспондент УНН.

“Китай достатньо стримано, без коментування і підтримки поставився до заяв присутнього на форумі Президента РФ В.Путіна щодо того, що "Один пояс-один шлях" та російський проект Євроазійського Союзу є взаємодоповнюючими ініціативами”, — заявила І.Луценко.

Вона додала, що Китай, на відміну від Росії, не збирається втручатися у внутрішні справи держав, які залучені до “Одного поясу-одного шляху” і не включатиме інструменти політичного домінування в регіоні.

“Яскраво видно було, що Китай дистанціюється від геополітичної російської цієї гри”, — підкреслила І.Луценко.

За її словами, на форумі в Китаї, на якому була українська делегація, були також присутні понад тисяча учасників, в тому числі 29 глав держав, зокрема Р.Ердоган, В.Путін, О.Лукашенко та ін. Також на форумі були генсек ООН, глави МВФ, Всесвітного банку та офіційні делегації з більше ніж 60 країн.

Як повідомляв УНН, товарообіг між Україною та Китаєм у 2016 році становив близько 6,5 млрд дол.



0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.





ru.dhgate.com