Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Існування «сірих зон» на європейському континенті неприпустиме – П.Клімкін

Май 19
18:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Міністр закордонних справ України заявив про неприпустимість існування на території європейського континенту "сірих зон". Про це він заявив під час 127-го засідання Комітету міністрів Ради Європи на рівні глав зовнішньополітичних відомств на Кіпрі, повідомляє прес-служба МЗС України, передає УНН.

“У своєму виступі Павло Клімкін привернув увагу міністрів закордонних справ держав-членів Ради Європи до неприпустимості існування на території європейського континенту „сірих зон“, жителі яких де-факто перебувають поза захистом системи Європейської конвенції з прав людини”, — йдеться у повідомленні.

При цьому П.Клімкін під час свого виступу нагадав, що Донбас та Крим наразі є найбільш “гарячими” “сірими зонами”. За його словами, окупація Росією українського Криму і ситуація на Донбасі яскраво свідчать, “як одна конкретна держава може свідомо і цілеспрямовано зруйнувати систему захисту прав людини на континенті”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "сірій зоні" навчається близько 12,5 тис. дітей — Міносвіти

“Міністр закордонних справ України поінформував колег про ухвалене Радою національної безпеки і оборони України рішення про запровадження окремих обмежувальних заходів (санкцій) до російських компаній, які працюють в Україні у сфері Інтернет-технологій, наголосивши, що такий крок є відповіддю на використання окремих російських Інтернет-ресурсів у гібридній війні, що ведеться проти України”, — додали в МЗС.

Міністр також привітав важливість ухвалення 3 травня 2017 року Комітетом міністрів Ради Європи рішення стосовно ситуації в українських АР Крим та Севастополі та підкреслив, що це рішення має слугувати Раді Європи дороговказом на шляху відновлення всіх порушених прав людини в Криму, а також є ще одним кроком до деокупації півострова.

Як повідомляв УНН, М.Джемілєв переконаний, що Туреччина ніколи не визнає анексії Криму.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com