Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Існування «сірих зон» на європейському континенті неприпустиме – П.Клімкін

Май 19
18:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Міністр закордонних справ України заявив про неприпустимість існування на території європейського континенту "сірих зон". Про це він заявив під час 127-го засідання Комітету міністрів Ради Європи на рівні глав зовнішньополітичних відомств на Кіпрі, повідомляє прес-служба МЗС України, передає УНН.

“У своєму виступі Павло Клімкін привернув увагу міністрів закордонних справ держав-членів Ради Європи до неприпустимості існування на території європейського континенту „сірих зон“, жителі яких де-факто перебувають поза захистом системи Європейської конвенції з прав людини”, — йдеться у повідомленні.

При цьому П.Клімкін під час свого виступу нагадав, що Донбас та Крим наразі є найбільш “гарячими” “сірими зонами”. За його словами, окупація Росією українського Криму і ситуація на Донбасі яскраво свідчать, “як одна конкретна держава може свідомо і цілеспрямовано зруйнувати систему захисту прав людини на континенті”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "сірій зоні" навчається близько 12,5 тис. дітей — Міносвіти

“Міністр закордонних справ України поінформував колег про ухвалене Радою національної безпеки і оборони України рішення про запровадження окремих обмежувальних заходів (санкцій) до російських компаній, які працюють в Україні у сфері Інтернет-технологій, наголосивши, що такий крок є відповіддю на використання окремих російських Інтернет-ресурсів у гібридній війні, що ведеться проти України”, — додали в МЗС.

Міністр також привітав важливість ухвалення 3 травня 2017 року Комітетом міністрів Ради Європи рішення стосовно ситуації в українських АР Крим та Севастополі та підкреслив, що це рішення має слугувати Раді Європи дороговказом на шляху відновлення всіх порушених прав людини в Криму, а також є ще одним кроком до деокупації півострова.

Як повідомляв УНН, М.Джемілєв переконаний, що Туреччина ніколи не визнає анексії Криму.


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...