Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

І.Климпуш-Цинцадзе: Україна поки не готова до вступу до НАТО

Май 19
15:41 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Ні сама Україна, ні Альянс поки не готові до вступу в НАТО нашої країни, тому, поки що важливо зосередитись на досягненні стандартів НАТО. Про це на заході з нагоди 20-річчя заснування Центру інформації та документації НАТО Представництва НАТО в Україні повідомила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає кореспондент УНН.

“На даний момент, як на мене, Україна стає де-факто східним флангом Північноатлантичного альянсу і це відбувається через те, що ми для себе визначили політичні завдання для країни, і безпекові завдання, виходячи з тих реалій, які дуже чітко постали перед нами з 2014 року. Я впевнена, що це був дуже важливий і серйозний крок, який ще не можна вважати, що це вже є вінець нашої взаємодії з НАТО. Безумовно ми маємо стратегічну ціль — членство в НАТО. Очевидно, що поки ані Україна не готова до подальшої такої заявки, ані не готові поки сприйняти такого кроку України. Тому зараз для нас є пріоритетом досягнення критеріїв, досягнення стандартів НАТО і саме на цьому ми зосереджуємося через усі ті інструменти, які ми маємо,”- сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАТО: блокування російських інтернет-ресурсів в Україні є питанням безпеки, а не свободи слова

Вона додала, що тільки глибоке партнерство між Україною і НАТО з чіткою перспективою членства буде сприяти реальній стабільності України.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com