Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Глава МЗС Британії вважає, що Трамп виведе країну з-під мит США після Brexit

Июль 13
04:32 2018

КИЇВ. 13 липня. УНН. Глава британського МЗС Джеремі Хант впевнений, що США скасують мита на імпорт металів, введені відносно Великої Британії, після того як королівство вийде з ЄС, передає УНН з посиланням на телеканал CNBC.

“Я в великій мірі впевнений, що ми зможемо прийти до такої позиції, тому що у нас так багато спільних цінностей з США”, — сказав міністр, відповідаючи у четвер в ефірі телеканалу CNBC на питання, чи вдасться йому, на його думку, переконати Трампа вивести Велику Британію з-під мит після того, як вона покине ЄС.

Як зазначив Хант, Вашингтон є прихильником вільної торгівлі в світі. “Але ми розуміємо точку зору президента (Трампа), яка полягає в тому, що вільна торгівля повинна бути дійсно такою і повинна здійснюватися на основі угод, які працюють для звичайних американців”, — зазначив міністр. “Ми хочемо чесної конкуренції та кордонів, які відкриті, наскільки це можливо, коли мова заходить про покупку і продаж товарів один в одного”, — заявив Хант.

Торкнувшись теми Brexit, глава МЗС підкреслив, що Велика Британія після виходу з ЄС хоче “залишатися хорошими друзями зі своїми сусідами” в Європі і має намір зберігати “дуже міцні відносини з ними”.

Як повідомляв УНН, США розраховують на тісне співробітництво з новим президентом Мексики.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com