Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Делегація України в ПАРЄ зірвала план РФ щодо зняття міжнародних санкцій — Г.Логвинський

Май 19
16:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план Росії щодо зняття міжнародних санкцій. Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-президент ПАРЄ Георгій Логвинський, який наразі перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ в Белграді (Сербія), передає УНН.

“Russia goodbye! — по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляції. Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ за участі депутатів Росії скасовані", — написав народний депутат.

“Їх запросила сербський друг — доповідач по НГО для обміну думок. Це — частина загального плану повернення росіян в ПАРЄ. Однак наша делегація поставила умову, яку підтримав комітет голосуванням. Ми "за" лише за умови, якщо запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини”, — повідомив він і додав, що запрошення саме з такими умовами мали бути відправлені російським колегам.

“Я розумію, що це дійсно важке завдання — знайти "правильну" людину за такими критеріями в Думі. Через це гості не приїхали і засідання — або правильніше "російська маніпуляція" — зірвалася”, — наголосив віце-президент ПАРЄ.

При цьому Г.Логвинський розповів, що “колега з Сербії образилася і зауважила, що навіть в суді підсудному дають останнє слово і вона не буде доповідачем, поки не почує дві сторони”.

“Ми з розумінням поставилися до її проблеми і підкреслили, що готові допомогти в питанні "не буде доповідачем". І в суді ми їм обов'язково надамо останнє слово”, — підкреслив народний депутат.

“Нагадали про сирійські візити в рамках дружби з Росією… Гібридна війна триває, і в загальному рахунку — чергова перемога нашої делегації!”, — підсумував він.

Нагадаємо, голова делегації України в ПАРЄ В.Ар'єв заявив, що Генсек РЄ засудив українські санкції через дружбу з В.Путіним.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com