Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

А.Парубій запропонував Раді змінити порядок роботи в п’ятницю

Май 19
16:42 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Голова Верховної Ради Андрій Парубій вніс проект закону про внесення змін до закону про регламент, в якому пропонується по п'ятницях проводити парламентські слухання, або збільшити час для запитань депутатів до уряду. Про це він розповів журналістам, передає кореспондент УНН.

“Один із законів, який я вніс щодо змін до регламенту, це власне зміна структури роботи в п’ятницю… Власне, одна з моїх пропозицій полягає в тому, щоб ми змогли перенести виступ депутатів на середу, а в п’ятницю зробити або парламентські слухання, або збільшити час для запитань до уряду”, — сказав А.Парубій.

За його словами, відсутність більшості депутатів у сесійній залі ВР є логічною, адже “рішення не приймаються, бо йде зачитання депутатських запитів”.

“Це питання, яке має законодавчо, змінами до регламенту вирішитись і не робити з того трагедії що “у п’ятницю дві години не так багато депутатів, як би того хотілося і як би ми на те сподівалися”, — сказав він.

Як повідомляв УНН, голова Верховної Ради Андрій Парубій намагатиметься вплинути на депутатів парламенту, щоб питання обрання нового складу Центральної виборчої комісії за кілька тижнів було винесене на розгляд Верховної Ради.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com