Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

А.Парубій: Україна — одна з восьми країн, що розробили план дій парламентської відкритості

Май 19
13:40 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Україна — одна з восьми країн, що розробила план дій парламентської відкритості. Про це на сьогоднішній конференції “Розбудова громадянської довіри через відкритість та залученість” заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, передає кореспондент УНН.

“Сьогодні Україна є однією з восьми країн, що розробила план дій парламентської відкритості. Ми живемо в складний для країни час і нам доводиться одночасно відбиватись від агресії федерації, нам доводиться одночасно захищати свою територіальну цілісність і нашу країну і проводити реформи в усіх сферах суспільного життя. Нам, за короткий проміжок часу, доводиться реформувати майже кожну галузь суспільного життя, і економіки, і правоохоронних органів. Нам довелось за дуже короткий час фактично заново створити українську армію і все це було можливо завдяки роботі парламенту — ефективної, дієвої і не раз у дуже важких і екстремальних умовах,” — сказав А.Парубій.

Він зазначив, що зазвичай у час таких потрясінь, які Україна пережила під час Майдану, “як правило влада більш схильна до концентрації влади, український парламент робить багато для того, щоб не тільки суспільство а й сам парламент зробити більш демократичним, відкритим”.

Як повідомляв УНН, в парламенті на конференцію “Розбудова громадянської довіри через відкритість та залучення” візьмуть участь представники 50 країн світу і екс-президент Європарламенту Пет Кокс.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com