Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

А.Парубій: питання зміни складу ЦВК має бути розглянуте ВР вже за кілька тижнів

Май 19
15:41 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Голова Верховної Ради Андрій Парубій намагатиметься вплинути на депутатів парламенту, щоб питання обрання нового складу Центральної виборчої комісії за кілька тижнів було винесене на розгляд Верховної Ради. Про це він заявив журналістам, передає кореспондент УНН.

"З приводу ЦВК… Я зроблю все можливе, щоб чим швидше політичні консультації були завершені, щоб ми в найближчі тижні змогли винести на порядок денний питання нового складу ЦВК і проголосувати, хоча тут, звичайно, в великій мірі залежить від позиції політичних фракцій і партій, які є в парламенті", — сказав голова ВР.

Він також зазначив, що політичні консультації, які тривають останнім часом, "фактично вже завершуються".

"В тому поданні, яке було подане в парламент, як мінімум двоє з тих кандидатів, які були подані, вони вже працюють в інших сферах і фактично було запропоновано фракціям перевнести цих кандидатів, бо вони вже задіяні в інших сферах", — розповів А.Парубій.

Як повідомляв УНН, керівник парламентської фракції “Народний фронт” Максим Бурбак, а також заступник голови фракції “Блоку Петра Порошенка” Олексій Гончаренко не виключили, що у Верховній Раді до початку літніх канікул буде проголосований новий склад Центральної виборчої комісії.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com