Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

А.Парубій: нова Рахункова палата буде затверджена не раніше ніж за місяць-два

Май 19
15:41 2017

КИЇВ. 19 травня. УНН. Затвердження нової Рахункової палати відбудеться не раніше ніж через 1-2 місяці. Про це в інтерв’ю журналістам повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає кореспондент УНН.

“Ви знаєте, що питання Рахункової палати мною було винесене в зал. На жаль, воно не набрало необхідної кількості голосів і зараз розпочався новий процес, бо згідно закону “Про Рахункову палату”, коли є нерезультативне голосування, оголошується новий конкурс, і згідно закону, бюджетний комітет проводить цей конкурс. Я звернувся і до бюджетного комітету і до голови підкомітету, який безпосередньо корує цю сферу, щоб чим швидше ми змогли пройти відповідні етапи підготовки — і відкритий конкурс, і подачу кандидатів, і потім, на бюджетному комітеті попередній розгляд тих кандидатів і визначення 9, які будуть пропонуватись ВР. Але цей процес не зможе завершитись швидше, як за один-два місяці,” — сказав А.Парубій.

Він зазначив, що “як тільки буде завершений цей процес, я невідкладно винесу його на розгляд ВР”.

Цього разу, за словами А.Парубія, він буде більш уважно і прискіпливо спостерігати за цим процесом, “щоб ми змогли вийти в залі на позитивне голосування”.

Як повідомляв УНН, в ЄС чекають на якомога швидше призначення нового керівництва Рахункової палати.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com