Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Як відкрити комерційну пральню і хімчистку

Октябрь 08
17:56 2017

Останнім часом актуальними послуги хімчисток і пралень. Якщо ви плануєте відкрити прибутковий бізнес, то варто звернути увагу саме на послуги пралень, адже вони будуть з часом більш затребувані.

Перед тим, як відкрити бізнес варто приступити до розробки бізнес-плану. Цей документ необхідний, адже в ньому розписуються всі витрати, які потрібні для організації бізнесу. В першу чергу потрібно зняти або викупити приміщення під пральню. Це може бути або окрема будівля, також можна орендувати квадратні метри в торговому центрі на першому поверсі. Зверніть увагу на те, щоб біля вашої пральні не було конкурентів. Це впливає на потік клієнтів і ціну (вам доведеться її знизити). Якщо в приміщенні немає ремонту, то в такому випадку варто виділити кошти на ремонтні роботи. Наступна стаття витрат покупка спеціального обладнання.

Промислове пральне обладнання https://www.stirka.ua/ характеризується невисокою ціною і прекрасними якостями роботи. Тому до покупки його потрібно підходити з відповідальністю і віддавати перевагу тим виробникам, які протягом тривалого часу займаються виготовленням обладнання. У пральні повинні бути пральні машинки (чим більше, тим більше клієнтів ви зможете обслужити), потужні центрифуги, візки та ємності для білизни, сушильні барабани, прасувальні преса і столи. Без перерахованого вище обладнання не обійтися, вона необхідна в найпершу чергу.

Зверніть увагу на те, що в пральню також потрібно закупити засоби для прання завдяки сайту https://www.stirka.ua, засоби для виведення плям, кондиціонери. Для того, щоб заощадити кошти краще здійснювати оптові закупівлі. На пральних порошках економити не варто. Справа в тому, що саме від цього залежить підсумковий результат. Дуже важливо, щоб клієнт залишився задоволений послугами вашої пральні, користувався ними регулярно і радив своїм знайомим, така реклама найефективніша.

Бізнес-план складається не тільки зі статей витрат. Справа в тому, що в цьому документі потрібно розписати яким чином формуються ціни на послуги пральні. У неї входять витрати на комунальні платежі, вартість коштів, які витрачені на прання, заробітна плата персоналу, амортизація та інші витрати. Тільки завдяки правильному формуванню ціни на послуги, бізнесмен зможе отримувати прибуток.

Для того щоб бізнес приносив регулярних дохід, забувати не варто про рекламу. Можна замовити в поліграфічного підприємства рекламні листівки. Така реклама коштує недорого, але дуже ефективна.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com