Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Железнодорожники ПЖД стонут от вмешательства хулиганов и активистов

Июль 06
14:30 2014

ПЖД

По их словам, несанкционированные вмешательства в работу железнодорожного транспорта — это угроза прежде всего для пассажиров.Пресс-служба Приднепровской железной дороги сообщает:

З січня по червень 2014 року сталося 36 випадків несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці, що на 15 випадків (або на 42%) перевищує показники аналогічного періоду 2013 року.

Шість зафіксованих цьогоріч випадків були пов’язані з вибуховими пристроями, в тому числі й боєприпасами часів ВВВ (повідомленнями про їх встановлення або їх виявленням на вокзалах, інших залізничних об’єктах чи поблизу них, у рухомому складі); по чотири – з накладанням сторонніх предметів на колію і подальшим наїздом рухомого складу на ці предмети, а також перекриттям руху поїздів сторонніми особами; ще тринадцять – з розкраданнями вантажів з вагонів, крадіжками, розобладнанням рухомого складу, пристроїв чи споруд.

Зареєтровано також 9 випадків злочинних дій сторонніх осіб щодо працівників залізниці під час виконання ними службових обов’язків (більшістю йдеться про несанкціоновані тривалі зупинки пасажирських поїздів для їх перевірки представниками так званої «самооборони»).

Унаслідок злочинних втручань сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту за перше півріччя 2014 року на Придніпровській залізниці затримано 44 поїзди загалом на 55 годин 28 хвилин, лише прямі збитки, завдані підприємству, перевищують 15 тис. грн.

Придніпровські залізничники вкотре застерігають громадян: незаконні втручання у діяльність залізничного транспорту не лише є причиною затримки руху пасажирських та вантажних потягів, але й можуть викликати аварійну ситуацію, небезпечну для життя і здоров’я пасажирів та працівників магістралі.

Несанкціоноване втручання у діяльність залізничного транспорту передбачає як адміністративну відповідальність (накладення штрафу), так і кримінальну (позбавлення волі на визначений термін).Интересно и полезно. Советы на каждый день

Как ни странно, деревья-долгожители Днепропетровщины растут «в неволе»

пейзаж

Чтобы вы знали, именно у нас обитают самые старые в Украине груша и бузина (далее…)


Абитуриенты-2014, на старт, внимание, марш! Началась регистрация

студенты

Со вчерашнего дня доступен сайт дистанционного приема заявлений о вступлении в вузы. График вступительной кампании

(далее…)


Днепропетровская ГАИ объяснила, где сегодня можно оформить документы на машину

ГАИ

Пока на территории области работает только пять аппаратных комплексов нового образца (далее…)


Если вам плохо — звоните!

telefon

Запишите полезные номера телефонов, которыми поделились из Днепропетровской ОГА (далее…)


Днепропетровская милиция в последний раз предупреждает:

милиция

Берегите лес от пожара! А иначепо лесной тропинке вам навстречу выйдут 106 милиционеров (далее…)


Жара + пиво = интоксикация. Гремучая смесь против днепропетровцев

морг

Каждое лето областной наркологический диспансер до отказа заполнен пациентами – жертвами злоупотреблений… (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com