Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

За рішенням ФІФА ФК Дніпро буде позбавлений трьох очок

Ноябрь 21
13:37 2017

За рішенням ФІФА ФК Дніпро буде позбавлений трьох очок

Федерація футболу України отримала лист з ФІФА від 16 листопада з вимогою зняття трьох очок з ФК Дніпро. Про це інформує Україна футбольна, передає Дніпроград.
Найближчим часом в турнірну таблицю групи Б другої ліги будуть внесені зміни. На даний момент в активі ФК Дніпро 42 очка і третє місце. На цій позиції команда Олександра Поклонського залишиться, але очок в неї вже буде однаково з Енергією, яка йде червертою — 39.

Як зазначає неофіційний сайт "Дніпра", що, найімовірніше, найближчі одинадцять ігор у Другій лізі, в рік 100-річчя клубу, стануть останніми в професійному футболі для ФК Дніпро.

Нагадаємо що по ходу минулого сезону "Дніпро" неодноразово карали штрафними санкціями, головною з яких стало зниження клубу в класі: з Прем'єр-ліги команда опустилася відразу в Другу.

Автор: Іван МУРАХА

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com