Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

За півроку Дніпропетровщина заробила майже 10 млрд грн

Июль 17
17:14 2017

За півроку Дніпропетровщина заробила майже 10 млрд грн

За шість місяців до бюджету Дніпропетровської області надійшло 9,7 млрд грн – майже на 13% більше запланованого. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровська область вже відчуває результати децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. До обласного та місцевих бюджетів лише за півроку надійшло на 1,1 млрд грн більше, ніж ми планували. Додаткові кошти використаємо, зокрема, на розбудову соціальної інфраструктури – ремонт доріг, шкіл, садочків», — розповів Валентин Резніченко.
На 528,7 млн грн перевиконали план міста обласного значення та заробили 6,3 млрд грн.
На 107,8 млн грн більше за бюджетні плани отримали райони – майже 780 млн грн.
На 61,7 млн грн більше запланованого заробили об’єднані громади – їх бюджет поповнився на 524,6 млн грн.
На сьогодні Дніпропетровщина заробила найбільше коштів серед регіонів України. У перерахунку на одного мешканця цей показник складає 2,5 тисячі гривень, тоді як в середньому по країні — 1, 7 тисячі гривень.

Автор: Дарина ТВАРА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com