Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

З-під завалів у Миколаєві витягли три тіла та ще трьох людей шукають

Май 14
13:01 2014

 З-під завалів у Миколаєві витягли три тіла та ще трьох людей шукають.

З початку виконання пошуково-рятувальних робіт у Миколаєві на місці обвалу багатоповерхового будинку врятували 25 людей та витягли з-під завалів тіла трьох загиблих. Доля ще трьох осіб залишається на цей час невідомою. Про це 14 травня повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України.

 
Напередодні рятувальники звільнили з-під завалів жінку, яку виявили на рівні сьомого поверху. Крім того, з-під завалів вилучено тіла двох загиблих (жінки та чоловіка).
 
Пошуково-рятувальні роботи  тривають у цілодобовому режимі.

Нагадаємо, що вибух побутового газу у десятиповерховому житловому будинку стався 12 травня близько опівдня. Внаслідок вибуху зруйновано основні конструкції з 8-го до 10-го поверху третього і четвертого під’їздів, в яких проживають 213 жителів. Вибух зруйнував 18 квартир, та ще сім пошкодив.

Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com