Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Всего за один день Днепропетровск горел 30 раз

Май 25
15:02 2014

А мусорную свалку в 10 километрах от города тушат уже вторую неделю…

Довідка про основні надзвичайні події на території Дніпропетровської області за 24 травня 2014 року

За цей час у Дніпропетровській області сталося 44 пожежі, тридцять три з них у самому обласному центрі.

24 травня о 12:10 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що поблизу села Радіонівка Криворізького району, на відкритій території під час земляних робіт виявлено підозрілий предмет, схожий на застарілий боєприпас. На місце події прибула оперативна група ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, яка ідентифікувала предмет як фугасну авіабомбу ФАБ-50 часів Другої Світової війни. Боєприпас знищено групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Місце події обстежено, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

24 травня о 13:40 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що поблизу села Михайлівка Новомосковського району, на відкритій території під час земляних робіт виявлено підозрілі предмети, схожі на застарілі боєприпаси. На місце події прибула оперативна група ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, яка ідентифікувала предмет як 76-міліметровий артилерійський снаряд та ручну протитанкову гранату РПГ-40 часів Другої Світової війни. Боєприпаси знищено групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Місце події обстежено, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

 

16 травня о 18:57 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в місті Новомосковськ, за мікрорайоном Кулебівка, на відкритій території звалища горить сміття. До ліквідації пожежі був залучений рятувальний підрозділ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. На місці події рятувальники визначили, що вогнем охоплено сміття на відкритій території загальною площею приблизно 300 кв. метрів. На сьогоднішній день роботи щодо ліквідації пожежі продовжуються. Загалом залучено 20 чоловіка особового складу та 9 одиниць техніки. Від органів місцевої влади задієно: 8 одиниць техніки, з них 4 самоскиди, 1 навантажувач, 1 екскаватор, 1 бульдозер, 1 поливна цистерна. Станом на 24.05.2014 рятувальними силами здійснюється чергування для ліквідації відкритих осередків вогню, перекопування та перекриття (засипання) осередків пожежі шаром ґрунту. Засипано близько 82% площі сміттєзвалища.

 

Головне управління ДСНС України

у Дніпропетровській області0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com