Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Вночі у Дніпрі згорів аварійний сітілайт

Октябрь 07
18:11 2017

Вночі у Дніпрі згорів аварійний сітілайт

У ніч на 7 жовтня, у центрі Дніпра через неправильну установку згоріла рекламна конструкція, білборд якої був пластиковим. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку начальника управління реклами та торгівлі міськради Руслана Мороза у Facebook.

Вночі на проспекті Дмитра Яворницького загорівся сітілайт. Для з’ясування причин та стану таких конструкцій Руслан Мороз прийняв рішення про перевірку проводки для освітлення рекламний постів.

«У понеділок запускаємо перевірку всіх рекламних конструкцій на предмет аварійності та електробезпеки», — зазначив начальник управління реклами та торгівлі Дніпровської міськради.

Додамо, що у січні 2017 року понад 7 тисяч дніпрян проголосували за демонтаж аварійних білбордів та наведення ладу на ринку зовнішньої реклами.

Нагадаємо, що депутат міськради Загід Краснов незаконно встановлював конструкції з власною рекламою, які обмежували видимість, заважали проїзду та порушували безпеку руху.

Автор: Людмила СТУПАК0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com