Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Військовий, якого збила маршрутка, відновлюється у 16-ій лікарні

Июнь 19
17:05 2017

Військовий, якого збила маршрутка, відновлюється у 16-ій лікарні

14 червня на проспекті Гагаріна біля ДНУ маршрутка збила на пішохідному переході колишнього військовослужбовця з 25-ої бригади. Наразі його прооперовано, чоловік відновлюється у лікарні. Про це повідомляє Дніпроград, поспілкувавшись з постраждалим.

Ігор Гондарь, співробітник ДНУ, у середу переходив на зелене світло дорогу, коли маршрутка, що рухалась на червоне світло, збила його. Він отримав травму грудної клітини, також було пошкоджено ключицю та коліно. За словами постраждалого, водій маршрутки не проявив до нього жодного інтересу, не намагався загальмувати. Ігор сам викликав поліцію та швидку.

«Я завжди переходжу дорогу на зелене світло принципово. Це повага до оточуючих. Не заважаю машинам, не заважаю нікому. І в АТО я з 25-ою бригадою пройшов з першою хвилею і Амвросіївку, і Зеленопілля, і Шахтарськ, і Дебальцево, і Савур-Могилу, і Нижні Кринки – і там шансів було стільки, що мені, мабуть, прогули на кладовищі ставили. Мені щастило, я повернувся цілий, без поранень. А тут я просто переходячи на зелене світло дістав травму», — розповідає сам потерпілий.

Лікар Ігоря запевняє, що вже найближчим часом потерпілого випишуть з лікарні, однак через 6-8 місяців пластину, встановлену в ключицю, треба буде витягнути.

«Небезпека такого перелому у тому, що будь-яка додаткова травма могла пошкодити важливу судину, і тоді пацієнта було б не врятувати», — розповідає головний лікар Віктор Вишневський.

Динаміка відновлення Ігоря позитивна. За два тижні будуть зняті шви, і пацієнта відпустять додому. Повна функція руки збережена.

Автор: Катря ЮР'ЇВСЬКА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com