Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

В ОГА уверены, что в Днепропетровске выборы будут демократичными

Май 19
12:36 2014

выборы

И даже яйцами — камнями в кандидатов у нас не кидают. Так, по мелочам…

Вот что пишут из Днепропетровской облгосадминистрации:

Всі кандидати в Президенти України мали можливість провести широку агітаційну кампанію на території області. Для розміщення інформації про кандидатів на Дніпропетровщині були предоставлені зовнішні рекламні конструкції, 41 місцева газета і 11 телерадіокомпаній регіону, що забезпечують рівні умови для надання друкованих площ та ефірного часу для передвиборчої агітації. Оперативним регіональним штабом проведено огляд всіх виборчих дільниць, встановлено та вирішено низку проблемних питань.

З 19 по 21 травня Оперативний регіональний штаб спільно із співробітниками ГУМВС у Дніпропетровській області проведе моніторинг готовності 23 міських та районних відділів міліції щодо запобігання провокацій і забезпечення громадського порядку в день виборів.

Співробітники штабу проведуть повторну перевірку 30 дільничних виборчих комісій, в яких були установлені проблеми з матеріально-технічного забезпечення.

Також вибірково спільно з фахівцями «Укртелеком» буде перевірено 20-25 виборчих комісій у різних містах області на предмет забезпечення надійним зв’язком.

Протягом квітня спостерігачі від ОБСЄ та Національного Демократичного Інституту відвідали 6 міст і 14 районів області, де проаналізували проведення виборчого процесу. За підсумками спостерігачі задоволені ходом підготовки до виборів.

Нагадаємо, що одночасно з виборами Президента України жителі міст обласного значення Жовтих Вод, Першотравенська, районних центрів Верхньодніпровська і П’ятихаток оберуть міських голів, а окремі сільські громади керівників селищ і сіл: Новомиколаївського селищного голову Верхньодніпровського району та Курилівського селищного голову Петриківського району, Партизанського сільського голову Дніпропетровського району, Очеретуватського сільського голову Магдалинівського району, Миколаївського сільського голову Новомосковського району , Сурсько-Михайлівського сільського голову Солонянського району , Володимирського сільського голову Томаківського району.Интересно и полезно. Советы на каждый день

Для днепропетровцев: мир, дружба, Караван!

барабан

24 мая (с 12:00 до 19:00) ТРЦ Караван приглашает всех  на  культурное событие года «Первый Этно-Фестиваль народов мира» (далее…)


C субботнего обеда в центре Днепропетровска будут ходить в вышиванках

мотанка

Об этом предупредило управление внутренней политики горсовета (далее…)


В Днепропетровске состоится праздник для модниц

загруженное (11)

В рамках недели моды 18 мая пройдет показ Dnepropetrovsk Fashion Day (далее…)


Днепропетровцев приглашают в гости к призракам

театр

На этих выходных в историческом музее оживут экспонаты, а в художественном — можно послушать джаз… (далее…)


The BestCity.UA 2014 будет перенесен, – Константин Дудко

барабан

Даты проведения фестиваля были внесены в график ряда музыкантов мирового уровня, организаторы вынуждены заплатить штрафные санкции (далее…)


Изменена база налогообложения на недвижимое имущество

налог на недвижимость

Понятие «жилая площадь» заменено на понятие «общая площадь» (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com