Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

В Дніпрі проходить масштабний форум щодо електронних закупівель в ProZorro

Сентябрь 27
13:51 2017

В Дніпрі проходить масштабний форум щодо електронних закупівель в ProZorro

Сьогодні, 27 вересня, в Дніпрі вперше відбувається Всеукраїнський захід в сфері державних закупівель "Forum zakupki". Це наймасштабніший захід в Україні про державні і комерційні закупівлі, де представники бізнесу і держави обмінюються досвідом. Про це інформує кореспондент Дніпрограду з місця проведення.

"Ми раді, що нарешті вибрались із Києві в регіони. І саме Дніпро став першим містом в Україні, яке приймає такий масштабний форум. Цього разу форум стане не тільки місцем зустрічі для вивчення практичного досвіду на прикладах кейсів, а й дасть можливість учасникам отримати відповіді на свої запитання під час індивідуальних консультацій із експертами", — сказала організатор форуму Оксана Ферчук.
На форум з'їхались керівники бізнесу, постачальники, представники державних компаній. Вони можуть ознайомитися із кейсами від замовників і постачальників, отримати консультації від провідних юристів України, а також обмінятись досвідом у сфері закупівель.
"Якщо простежити динаміку, з 2015-го року підприємців, які працюють у ProZorro, стало вдесятеро більше. Сьогодні свої товари і послуги онлайн продають 9,3 тисячі підприємств регіону. Бізнес повірив, що працювати з державою вигідно. Дніпропетровщина на перших позиціях і по електронних торгах. За кількістю успішно проведених торгів ДніпроОДА на другому місці в країні ", – зазначив радник голови ОДА Юрій Голік.
Цієї осені форум проводиться вп’яте. Окрім Дніпра він проходитиме у Харкові, Одесі та Львові.

Автор: Влад ХАРКІВСЬКИЙ

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com