Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Українських фільмів у Каннах більше за усіх

Май 14
18:45 2014

http://dneprcity.net/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/c5e802927a_kann.jpgСьогодні у Каннах стартує один із найпрестижніших та найстаріших кінофестивалів.

На 67-у Канському кінофестивалі в рамках конкурсної програми покажуть 49 картин, які були відібрані із півтори тисяч фільмів зі всього світу.
Українські режисери представлять у різних програмах відразу вісім фільмів, при чому, вперше в Каннах покажуть одразу дві повнометражні українські картини — «Майдан» Сергія Лозниці і «Плем’я» Мирослава Слабошпицького. Ще шість – короткометражки. Окрім того, у програмі Cannes Classics буде показано фільм Сергія Параджанова «Колір граната», знятий у 1968 році і відреставрований італійськими майстрами.
«Майдан» буде представлений ​​в офіційній програмі в якості спеціального події, а «Плем’я» бере участь у конкурсі «Тиждень критики» і побореться за «Золоту Камеру» — приз за кращий дебют на Каннському кінофестивалі 2014.
Журі фестивалю очолить новозеландська сценарист і режисер Джейн Кемпіон, яка 20 років тому стала першою жінкою, яка отримала Гран-прі в Каннах.

Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com