Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Удод зовет на помощь общественность!

Июнь 24
20:15 2014

удод

Соответствующее заявление распространила пресс-служба облсовета

Звернення

голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода до громадськості області

Шановні представники громадськості та громадських організацій Дніпропетровської області!

Концепція децентралізації влади передбачає проведення громадської експертизи рішень рад усіх рівнів.

На черговій сесії Дніпропетровської обласної ради, яка відбулася 20.06.2014 р. ряд громадських активістів висловили бажання брати участь у контролі за рішеннями і програмами, що приймаються депутатами обласної ради.

Мною був підписаний протокол, який закріплює і моє бажання залучати до роботи обласної ради представників громадськості. При чому не тільки для громадського контролю, а й для внесення конструктивних пропозицій. Вважаю, що чим більше людей з активною громадянською позицією буде залучено до роботи з підготовки пропозицій, зауважень, побажань до прийнятих рішень, тим більш якісними вони будуть і тим більше користі вони принесуть жителям Дніпропетровської області.

Зазначу, що всі рішення сесії і раніше завжди заздалегідь публікувалися на сайті обласної ради. Кожен бажаючий може з ними не тільки ознайомитися, але й протягом 20 днів з моменту їх опублікування, в установленому законом порядку подати до обласної ради свої пропозиції та побажання. (Посилання на проекти рішень Дніпропетровської обласної ради — http://www.oblrada.dp.ua/official-records/projects)

Більш того, на моє ім’я за останні два дні надходять звернення представників громадських організацій, яких у Дніпропетровській області налічується більше двох тисяч, з проханням долучити і їх до громадського обговорення та напрацювання власних пропозицій до майбутніх рішень.

Вважаю, що така практика піде на користь як усім небайдужим до долі Дніпропетровської області громадянам, так і всім жителям області, які чекають від обласної ради зважених і мудрих рішень з усіх питань життєдіяльності області.

Тому, запрошую представників усіх громадських організацій Дніпропетровської області взяти участь у робочій нараді, яка відбудеться 26.06.2014 о 10:00 в приміщенні Дніпропетровської обласної ради у сесійній залі. Реєстрація учасників з 9:00 до 10:00.

Прошу поставитися до цього питання з максимальною серйозністю. Щоб уникнути розбіжностей і суперечок між представниками громадськості області, які вже назрівають, необхідно спільно виробити єдиний демократичний механізм взаємодії Дніпропетровської обласної ради і всіх активних громадян Дніпропетровської області.Интересно и полезно. Советы на каждый день

В воскресенье 29 июня вашего малыша ждет встреча с Моцартом

без света

Детский концерт «Волшебный мир природы» состоится в Днепропетровске в рамках проекта «Эффект Моцарта» (далее…)


Советы днепропетровцам: наиболее распространенные ошибки при покупке автомобиля

авто

Купить машину – дело не такое уж и простое, даже для опытного водителя и автолюбителя, не говоря уже о тех, кто делает это впервые… (далее…)


Альтернатива Крыму: Скадовск вместо Евпатории. Дешевые овощи и дорогая вода

отдыхающие у самого моря

Наш корреспондент проверил на себе, чем любители черноморских пляжей могут заменить этим летом Крым. (далее…)


Подсказка для днепропетровских водителей: где можно встретить ГАИ с 20.06 по 10.07

ГАИ

Днепропетровская ГАИ проводит очередную спецоперацию по обеспечению безопасности движения (далее…)


График вступительной кампании в днепропетровские вузы

студенты

+ хорошая новость о том, что количество бюджетных мест слегка увеличилось (кроме бакалавров) (далее…)


Оказывается, Днепропетровск почти победил эпидемию туберкулеза!

04

Об этом свидетельствуют цифры горздрава (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com