Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Гірничому університеті відбувся Фестиваль науки

Май 19
09:38 2017

У Гірничому університеті відбувся Фестиваль науки

У Національному гірничому університеті Дніпра пройшов фестиваль до дня науки України. Студенти та викладачі демонстрували свої технічні винаходи та проекти. Паралельно всім відвідувачам розказували про діяльність факультетів університету та заохочували молодих людей до вступу у заклад. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Дні науки в Україні традиційно відзначать у третю суботу травня. Гірничий університет провів перші заходи. Така наглядна популяризація науки допомагає інноваційному розвитку нашої держави», — зазначила начальник відділу науки і вищої освіти департаменту освіти і науки ДніпроОДА Ірина Шумік.

У холі НГУ облаштували більше 20 локацій на різну тематику.

П’ятикурсник Валерій уважно слідкує за роботою свого винаходу. Хлопець один з розробників робота-маніпулятора. Його завдання на сьогодні — наливати воду. «Це зменшена копія промислового агрегату. Його можна використовувати у машинобудуванні. Зробити його не складно – всі необхідні деталі були готові. Складно було запрограмувати. Саме цією частиною роботи займався я», — розповів хлопець.

Поруч – локація з традиційними та нетрадиційними джерелами енергетики: вітряк, а біля нього – сонячна батарея. Тут розказують про альтернативні джерела енергії. «Зараз в Україні дуже добре розвивається альтернативна енергетика. Більш популярна – сонячна енергія. У нашому регіоні найбільш сприятливі умови для неї. Для повітряної енергетики потрібно багато досліджень, але незабаром вона набуде більшої популярності», — зауважив кандидат технічних наук Дмитро Ципленков.

Окрім цього, відвідувачі могли побачити криміналістичне обладнання, провести діагностику дорого каміння, побачити дива з електрикою та током, а також спробувати себе в ролі фізика.

Студенти вишу влаштували цікаві вікторини та дискусійну панель – бажаючі могли висловитися з різних наукових питань.

Автор: Марія ФАРІОН0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com