Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську двох правоохоронців з ганьбою звільнили за неповагу до України

Июнь 09
19:19 2014

Журналіст Юрій Бутусов розповів як днями в Дніпропетровську звільнили двох правоохоронців за неповагу до України.

«Сидить одна шанована всією країною людина у готелі з друзями в центрі міста (Дніпропетровська, — ред.) — Після концерту. До них під’їжджає наряд патрульно-постової служби. Дивляться, мовляв, що за люди. Їм сказали, що все гаразд, не шумимо, мовляв, порядок не порушуємо, і традиційно дружелюбно наостанок: » Слава Україні». А співробітники міліції у відповідь — матюки … Їх намагалися переконати — мовляв, ваші товариші, міліція бореться за Україну, а ви-то чого? Не дойшло. «Ми воювати не підемо, нам Путін нічого поганого не зробив …», — написав він у Facebook.

І додав, що на наступний день обидва зрадника в погонах були вигнані з міліції — з ганьбою.

«Тепер вони просто два невдахи — без служби, без права на пенсію. Вам немає діла до своєї Батьківщини? Тепер вона вас не тримає», — уклав журналіст.

источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com