Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

у Дніпрі відкрилась виставка, присвячена початку Революції Гідності

Ноябрь 21
12:36 2017

у Дніпрі відкрилась виставка, присвячена початку Революції Гідності

Сьогодні, 21 листопада, у Дніпрі відкрилась художня виставка «Право на гідність та свободу», присвячена початку Революції Гідності. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення ДніпроОДА.

«Учні трьох дніпровських шкіл підготували власні малюнки на тему гідності та свободи. Головна мета – через ставлення дітей показати революційні події 2013 року та агресію, яка досі триває по відношенню до України. Найбільше вразила глибина зображуваного. Наприклад, на одному полотні показаний козак, який зброєю трощить телевізор, тобто школярі 8-9 класу усвідомлюють та ілюструють інформаційну війну», — пояснила учасниця Майдану, член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Комісар.

Виставка триватиме тиждень. В п’ятницю оберуть три найкращі роботи за рішенням громадськості.

«Сьогодні свято, яке почало святкуватись ще після Помаранчевої революції. Потім на деякий час воно було скасоване Віктором Януковичем. Однак після Революції Гідності у 2014 році його відновили, адже воно покликане показати, що українці – волелюбна нація, яка не хоче бути пригніченою. Цього дня неможливо не згадати втрати наших героїв, тому це свято має гіркий присмак. Воно нагадує про епохальне протистояння, адже українці не захотіли потрапити в обійми Москви та продовжують спрямовувати всі зусилля для досягнення європейських цінностей, серед яких важливе значення має свобода», — зазначив голова Дніпровського товариства політичних в’язнів і репресованих Іван Дремлюга.

Нагадаємо, що у приміщенні ДніпроОДА проходила фотовиставка, у якій взяли участь захисники України.

Автор: Людмила СТУПАК

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com