Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпрі оголошено початок конкурсу юних інспекторів дорожнього руху

Март 15
15:57 2017

У Дніпрі оголошено початок конкурсу юних інспекторів дорожнього руху

Сьогодні, 15 березня, на прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" представник відділу патрульної поліції Дніпра зі зв'язків з громадськістю Ганна Карпеченкова повідомила про початок щорічного конкурсу "Юні інспектори дорожнього руху". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом трьох місяців школярі змагатимуться за титул переможців у профілактичних знаннях та навичках правил дорожнього руху.

"Школярі змагатимуться у конкурсах «Юний регулювальник», «Агітаційно-пропагандистський виступ команди», «Велоестафета», «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», покажуть власні навички у змаганні «Медична допомога» та креатив у створенні «Соціальної реклами з безпеки дорожнього руху", — розповіла Ганна Карпеченкова.

До 31 березня пройде районний етап конкурсу, протягом квітня — міський, 19 травня — стартує обласний етап.

Автор: Дарина ТВАРА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com