Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Торік від туберкульозу померли півсотні мешканців Дніпропетровщини

Март 16
12:20 2017

Торік від туберкульозу померли півсотні мешканців Дніпропетровщини

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 24 березня оголошено днем боротьби з туберкульозом. З нагоди цього дня, Облстат надав дані щодо ситуації з цією небезпечною хворобою в регіону.

На Дніпропетровщині упродовж останніх років намітилася тенденція щодо зменшення рівня захворюваності на туберкульоз, який нині складає 65 осіб у розрахунку на 100 тис. населення (у 2010р. – 94 особи). За даними Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації, у 2016 році в області зареєстровано 2,1 тис. нових випадків цього захворювання, майже у кожного третього хворого на активний туберкульоз виявлено його поєднання з вірусом імунодефіциту людини. На кінець року загальний контингент хворих на туберкульоз становив 3,7 тис. осіб.

Захворювання на туберкульоз не обходить жодну вікову групу, проте більше половини випадків припадає на громадян віком 25–45 років. На жаль, наш регіон займає одне з перших місць в Україні за рівнем дитячої захворюваності на туберкульоз: тільки минулоріч виявлено 98 нових випадків захворювань серед дітей та підлітків.

Щорічно хвороба стає причиною смерті сотень українців. У 2016 році від неї померло 518 жителів Дніпропетровщини, серед яких переважна більшість – чоловічої статі.

Наразі у Дніпропетровській області для надання медичної допомоги хворим на туберкульоз функціонує спеціалізована лікарня та 6 протитуберкульозних диспансерів, розрахованих на стаціонарне обслуговування. У лікарняних закладах розгорнуто 1,4 тис. ліжок. Хворі на туберкульоз мають можливість поліпшувати своє здоров’я в санаторно- курортних закладах. На території області діють 7 санаторіїв (2 – для дорослих та 5 – для дітей), де щороку оздоровлюється до 2 тис. громадян.

Автор: Соломія ШВАЙКА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com