Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Талант? В лагерь!

Июль 09
12:37 2014

улыбка

В Днепропетровской ОГА рассказали, что будут делать летом с умными детишками

Навчання у літніх школах розпочнеться 11 липня і триватиме десять днів. У цей період 79 учнів-членів Малої академії наук здобуватимуть знання з профільних дисциплін. У порівнянні з минулим роком, кількість літніх шкіл збільшилась на одну. Розширено також і кількість відділень. Навчання для дітей у літніх школах проходитиме на базі оздоровчого табору імені Валентини Терешкової (м. Дніпропетровськ, ж/м Придніпровськ) . Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

У 2014 році, крім фізики та астрономії, математики та економіки, діти вивчатимуть також англійську філологію та історію.

У рамках літніх шкіл проводитимуться лекційні та семінарські заняття. Для цього у школах працюватимуть провідні педагоги Дніпропетровщини. Навчальна програма розрахована на учнів 8-11 класів.

Найбільша кількість зареєстрованих у секціях з математики – це 14 школярів, англійської філології – 13 та з історії – також 13 старшокласників.

Для слухачів літніх шкіл пройдуть також еколого-біологічні навчальні збори. До них приєднаються дев’ятнадцятеро школярів.

Під час навчання діти зможуть користуватися басейном, відвідувати пляж, стадіон, кіноконцертний комплекс і бібліотеку. Разом з тим, для дітей підготували низку культурно-масових і спортивно-оздоровчих програм.

Довідково:

Найбільшу кількість школярів до складу учасників обласних літніх профільних шкіл було зараховано з Кривого Рогу – 36 учнів, з Дніпропетровська учасниками шкіл стало 26 учнів, з Дніпродзержинська – 10 учнів, з Нікополя, Томаківського та Дніпропетровського району по 2 учнів, також 1 школяр з Царичанського району.Интересно и полезно. Советы на каждый день

300 замков для днепропетровских семей

Most Kyivstar 1

К украинскому Дню семьи на днепропетровском «Мосту влюбленных» появился 300-ый замочек (далее…)


Талант? В лагерь!

улыбка

В Днепропетровской ОГА рассказали, что будут делать летом с умными детишками (далее…)


Днепропетровские богатыри — любители приглашаются на турнир

богатыри

В субботу состоится открытый чемпионат по силовым видам спорта среди любителей (далее…)


85-летняя днепропетровская спортсменка — старейшая бегунья Украины (+ диета от рекордсменки)

владилена на стадионе

Владилена Кокина — отметила свой юбилей новым спортивным рекордом (далее…)


Главное солдатское «оружие»

солдатская фляга

Малая алкогольная энциклопедия «Горожанина» — поговорим о солдатской фляжке (далее…)


Ждите инспекторов ГАИ на парковках и стоянках Днепропетровска

ГАИ

ГАИшники десять дней будут искать угнанные и разукомплектованные автомобили (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com