Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Сотні дніпровців рушили містом сколоскопною ходою

14 октября
20:51 2016

Сотні дніпровців рушили містом сколоскопною ходою

Сьогодні, 14 жовтня, сотні дніпровців рушили містом сколоскипною ходою аби вшанувати пам’ять загиблих захисників України та подякувати тим, хто продовжує боротися за неподільність нашої держави. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Хода розпочалась біля історичного музею, де учасники ходи вшанували пам’ять загиблих героїв, тих, хто не скорився злочинному режиму, першим піднявся на боротьбу за європейське майбутнє держави.

«Слава Україні! Слава героям! Смерть ворогам!», — гучною луною роздавалося містом і в руках учасників маршу палав вогонь, як символ вічної та незгасної пам’яті про героїв, захисників України.
«Ми вирішили провести таку ходу, щоб разом, єдиним осередком пройти і вшанувати пам’ять героїв. Ми хочемо нагадати мешканцям Дніпра, що в Україні йде війна і у нас є справжні герої, і вони були серед нас. На сьогодні також є герої, які продовжують захищати цілісність українських кордонів, і ми таким чином хочемо їм подякувати», — розповів громадський активіст Кирило Дороленко.

Участь у ході взяли всі бажаючі жителі міста, волонтери, молодіжні та неформальні організації. Акцію вшанування охороняли правоохоронці, багато учасників прийшли з дітьми.

Закінчилася хода на площі Героїв Майдану, де на честь Дня захисника України розпочався святковий концерт.

Автор: Дарина ТВАРА

Источник

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.