Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Шість років за ґратами проведе чоловік, що придбав арсенал зброї у зоні АТО та зберігав у Дніпрі

Январь 10
14:24 2017

Шість років за ґратами проведе чоловік, що придбав арсенал зброї у зоні АТО та зберігав у Дніпрі

Вироком апеляційного суду Дніпропетровської області 44-річного чоловіка визнано винним у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами (ч.1 ст.263 КК України), та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на шість років. Про це повідомили в прес-службі прокуратури, передає Дніпроград.

Обвинувачений, знаходячись у зоні проведення антитерористичної операції, незаконно придбав зброю – 18 реактивних протитанкових гранат (РПГ), 262 патрони різного калібру, самозарядний пістолет з двома магазинами набоїв до нього, ще 17 гранат та стільки ж запалів до них. Свій «скарб» зловмисник перевіз на Дніпропетровщину та зберігав у будинку, де мешкав, а також у своєму автомобілі. Під час проведення обшуку цієї автівки на одній з автозаправних станцій у Дніпрі правоохоронці вилучили 18 протитанкових гранат.

Вказаний вирок суду підсудний намагався оскаржити, подавши касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, проте суд, погодившись з доводами державного обвинувачення, залишив вирок у силі.

Автор: Єва МЕРЕЖКО0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com