Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Що насправді сталося у ДТП на Сонячному і чим це закінчилося

Октябрь 31
13:52 2016

Що насправді сталося у ДТП на Сонячному і чим це закінчилося

Сьогодні, 31 жовтня, на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li обговорювали страшне ДТП на ж / м Сонячний. Про подробиці, висновки та допомогу постраждалим розповіли директор приватного сервісного підприємства СТО «Карлссон» Віктор Бевзюк, заступник із безпеки руху фірми Олег Юрченко та юрист підприємства Марина Кушнірук. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

28 жовтня о 8.00 у Дніпрі на ж/м Сонячний внаслідок зіткнення вантажівки і маршрутки постраждало 14 осіб.

«У цей день, дійсно, сталася трагедія. За словами очевидців – маршрутне таксі «підрізали». Наразі слідчі тривають, тому остаточно встановити причину трагедії не можемо. Щодо постраждалих: в лікарні ім. Мечникова знаходяться двоє осіб, один з них – в стабільно важкому стані, ще семеро – в міській лікарні №6, інші лікуються амбулаторно», — зазначив Віктор Бевзюк.

За даними GPS-навігатора маршрутка рухалась по вулиці Маршала Малиновського від мосту до місця трагедії зі швидкістю 48-56 км/год, під час аварії швидкість становила 52 км/год.

«Стан здоров’я водія – був задовільним, автівка була технічно справною. За попередніми результатами провина водія полягає в тому, що він не передбачив такої ситуації», — підкреслив Олег Юрченко.

«На підприємстві водій оформлений за всіма вимогами Закону та в рамках правового поля. Адміністрація СТО «Карлссон» готова співпрацювати з правоохоронцями та надавати необхідну інформацію щодо події», — заявила Марина Кушнірук.

Віктор Бевзюк наголосив, що усі витрати на лікування постраждалих компенсує підприємство. А також попросив очевидців надати будь-яку інформацію за телефонами: 056-722-2089; 096-223-6619.

Автор: Ліна ПАНЧЕНКО

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.