Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Сепаратисти залишили пенсіонерів без грошей

Май 20
18:00 2014

pensionkaМінсоцполітики тимчасово призупинило фінансування пенсій у Слов`янську і Краматорську.

Міністерство соціальної політики тимчасово — вчора і сьогодні — призупинило виплату пенсій пенсіонерам Слов`янська і Краматорська через погрози терористів, які нападають на працівників соцсфери.

Про це в ході брифінгу в Кабінеті міністрів заявила міністр соціальної політики України Людмила Денісова, повідомляє УНІАН.

”Вчора ми припинили фінансування пенсій у Слов`янську і Краматорську. Ми змушені призупинити фінансування вчора і сьогодні. Тільки-но стабілізується ситуація, ми відновимо фінансування. Гроші є, ми передамо їх відразу ж, тільки-но терористи перестануть громити БТРи з пенсіями”, — сказала Денісова.

Вона наголосила, що на даний момент транш неоплачених платежів становить 5 млн. грн.

”Але гроші є. Ми їх віддамо”, — зазначила Денісова, додавши, що одержати кошти можна, якщо пенсіонери знайдуть можливість звернутися в пенсійні органи в інших регіонах.


Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com