Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Ротань: У Європі професійне ставлення до самого себе — на першому місці

Июль 17
18:15 2017

Ротань: У Європі професійне ставлення до самого себе - на першому місці

Новачок празької "Славії" Руслан Ротань розповів про свою адаптацію в новому клубі.

— Руслан, в Празі ти вже давно, але угода уклав тільки на днях. Чому так довго тягнули?

— Для мене самого це залишилося загадкою. Начебто про все домовилися, але крапку в усій цій історії поставили тільки зараз. Втім, тепер, коли настала повна визначеність з моїм майбутнім, стало спокійніше.

— Як виник варіант з Славією?

— Мені його запропонував футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло. Подзвонив, сказав, що є такий інтерес. Запитав, чи є у мене бажання пограти в єврокубках. Я відповів позитивно, адже для будь-якого футболіста найголовніше — спортивна мотивація, а Славія вже незабаром стартує в Лізі чемпіонів.

Ти міг опинитися в луганській Зорі?

— Так, я міг перейти туди на правах оренди, але вибрав Славію.

Часто вживаємо вираз "європейський підхід". У Чехії ти його відразу відчув?

— Так, тут все по-іншому. Можна сказати, що всю свою кар'єру я відіграв, по суті, в одній команді, тому для мене це незвично.

— Що саме?

— Чогось такого вже надприродного я, звичайно, не помітив, але сам менталітет, традиції тут інші. Професійне ставлення до самого себе — на першому місці. Тобі повністю довіряють, але ти знаєш правила гри і чітко їх дотримуєшся.

— Тренувальна база у Славії є?

— Як такої — немає. Команда збирається на стадіоні, де створені всі умови для роботи і відновлення — роздягальня, тренажерний зал, басейн, медичне обслуговування. Поля для тренувань — за стадіоном. Все на високому рівні. Прямо на стадіоні знаходиться готель. Все, як і у всіх європейських клубів.

— Ти в цьому готелі поки живеш?

— Так, але найближчим часом займуся пошуком житла, щоб забрати сюди сім'ю.

— У Славії тобі довелося пройти якийсь перегляд. Тебе це не бентежило?

— Ні. Мені сказали, що треба пройти медичний тест, а тренер хоче зі мною познайомитися. Я поставився до цього з розумінням — може, когось бентежив мій вік. Так що переглядом це назвати складно.

— Як виглядала тестова перевірка?

— На мене наділи спеціальну маску, і я біг по доріжці на тренажері.

Складно?

— Непросто, але, здається, впорався. Починаєш біг, поступово нарощуєш темп. До тих пір поки датчики не покажуть, що у тебе зашкалює пульс. Після 17-ти хвилин лікар сказав: «Досить». Хоча я міг бігти ще.

У команді тебе прийняли відразу?

— Так, колектив тут дуже хороший, веселий, зі своїми традиціями. Чеська мова відсотків на 40 перегукується з українською мовою, так що в спілкуванні особливих проблем немає. Мені пощастило, що якраз разом зі мною в Славію прийшов Ян Лаштувка. А ще тут виступають півзахисник з Туркменістану Руслан Мінгазов, а також португалець Данні. З ними можна поговорити російською.

zbirna.com

Автор: Євгеній ГРЕСЬ0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com