Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Попри потуги колаборантів, у Черкаському відкрили меморіал загиблим бійцям 93-ї ОМБр та 20-го ОМПБ

Октябрь 07
20:12 2017

Попри потуги колаборантів, у Черкаському відкрили меморіал загиблим бійцям 93-ї ОМБр та 20-го ОМПБ

Сьогодні, 7 жовтня, в пункті постійної дислокації 93-ї окремої механізованої бригади у Черкаському відбулася церемонія відкриття меморіалу загиблим військовослужбовцям, які віддали життя за волю України. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу бригади.
Як зазнаючають військові, найкращим подарунком для них став інцидент, який відбувся вночі перед відкриттям. Невідомі прислужники Росії облили фарбою частину меморіалу та намагалися знищити плакати навкруги. Така реакція з боку колаборантів свідчить, що бригада є прикладом того, як треба боротися проти ворогів України на Сході. Незважаючи на такий сюрприз, до ранку все було виправлено та пам'ятний монумент відкрили у присутності сотень гостей військового містечка.

"За безпеку громадян України, за збереження державності і за право українців самостійно творити майбутнє власної країни, 272 наших воїна, 19-ро з яких бійці 20-го ОМПБ заплатити найвищу ціну — власне життя. Імена полеглих навмисне не наносились на меморіал — бо війна все ще триває, а ми карбуватимемо ім’я кожного героя, після перемоги", — зазначають у бригаді.
Особливими гостями на відкритті стали інструктори із Великої Британії, які навчають солдатів 93-ї ОМБр. Британці віддали шану полеглим українським колегам та поклали квіти до меморіалу.


У будівництві цього комплексу брали участь як і солдати, прості громадяни, так і представники ДніпроОДА та місцевих органів влади. 93 бригада вдячна усім за неоціненну допомогу у відкритті цього дійсно важливого комплексу.

Автор: Іван МУРАХА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com