Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Пацієнти військового шпиталю у Дніпрі зможуть отримати безкоштовні консультації правозахиснків

Август 12
13:20 2017

Пацієнти військового шпиталю у Дніпрі зможуть отримати безкоштовні консультації  правозахиснків

У вівторок, 15 серпня, до військового шпиталю міста Дніпро завітають представники Правозахисної групи "СІЧ", які надаватимуть безкоштовні консультації усім охочим. Про це повідомляється на сторінці ПГ "СІЧ" у Facebook, передає Дніпроград.
"А тим часом ми продовжуємо "подорожувати" військовими шпиталями. Як правило, там зосереджені найбільш болючі, найбільш термінові питання і люди, які там перебувають, самотужки звернутися по допомогу не завжди можуть. Тому допомога іде до них", — йдеться у повідомленні.
Правозахисники звертаються до зацікавлених осіб із проханням завчасно підготувати питання. Зі свого боку ПГ "СІЧ" обіцяє розібратися в хитросплетіннях несправедливостей, з якими зіштовхнулися громадяни.
Візит розпочнеться о 14:00.
Нагадаємо, громадська організація "Правозахисна група "СІЧ" надає доступ до безоплатної правової допомоги.

Автор: Антон МОРОЗ0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com