Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Не проспите: в Днепропетровске начнется тестирование ЗНО-2014

Июнь 02
13:00 2014

01

Первый предмет — иностранные языки…

 Об этом предупредили из Днепропетровской ОГА:

На Дніпропетровщині розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2014. Першим предметом сесії є іноземні мови. Зокрема, це англійська, німецька, французька та іспанська. До складання перших тестів ЗНО долучаться понад 5 тис цьогорічних та близько 1,5 тис випускників минулих років. Загалом, у 2014 році ЗНО складатимуть понад 21 тис абітурієнтів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

У ході першого тестування основної сесії ЗНО більшість абітурієнтів складатиме англійську – це понад 6 тис мешканців Дніпропетровщини. Найменша кількість обрала тестування з іспанської – усього 13 абітурієнтів.

Тестовий зошит з іноземних мов міститиме 43 завдання. Максимальна кількість тестових балів, які зможе набрати абітурієнт, складає 56. Загальна оцінка залежатиме від якості виконання практичних завдань. Таку ж мінімальну кількість тестових балів передбачають й зошити з математики та фізики.

Іспит розпочнеться об 11.00 і триватиме дві години. Прийти до пунктів складання тестувань абітурієнтам необхідно завчасно – до 10.50.

Щоб потрапити до пункту тестувань абітурієнт має пред’явити:

• Оригінал Сертифіката;

• Оригінал паспорта або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;

• Запрошення-перепустку.

Із собою необхідно також мати дві-три ручки із чорнилом чорного кольору. Стосовно інших правил та порад для учасників ЗНО-2014 можна дізнатись на сайті Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти.

Зазначимо, що цього року у пунктах складання ЗНО по області буде підсилено заходи медичної, правоохоронної та протипожежної безпеки. Представники профільних служб чергуватимуть у пунктах під час основної та додаткової сесій тестування.

Про результати зовнішнього оцінювання абітурієнти зможуть дізнатися на своїх персональних сторінках, на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти або на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Як повідомлялось раніше, на Дніпропетровщині передбачили скорочену сесію Зовнішнього незалежного оцінювання для школярів з Криму. Вона проходитиме з 14 по 17 липня 2014 року на базі вищих навчальних закладів області. Планується, що у цей же період тестування проходитимуть школярі з Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо також, що у 2014 році випускникам шкіл Дніпропетровщини середній бал атестатів визначатимуть за новою системою.Интересно и полезно. Советы на каждый день

Мать двоих детей, оказывается, имеет налоговые льготы…

семья

Об этом сообщают из ГУ Миндоходов в Днепропетровской области

(далее…)


Не проспите: завтра (6 июня) в Днепропетровске начнется тестирование ЗНО-2014

01

Первый предмет — иностранные языки… (далее…)


Советы родителям: куда сходить с детьми в эту субботу и воскресенье 1 июня

загруженное (34)

Подробный план городских праздников и акций к международному дню защиты детей

(далее…)


Берегитесь! Погода три дня будет испытывать Днепропетровск

дым

ГСЧС распространил тревожный прогноз: возможны очень сильные ливни, шквалы и град (далее…)


Субботний день в Днепропетровске будет «велоднём»

02

31 мая в массовом велопробеге примет участие более 2 тысяч человек. Присоединяйтесь! (далее…)


Летняя экзотика: на пляжи Бердянска — рельсовым автобусом!

ПЖД

Об этой новинки сообщили на Приднепровской железной дороге (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com