Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Мотивацією змін у ставленні до свого здоров’я можуть стати нові спортивні майданчики у Дніпрі, — Олег Григорук

Июнь 20
14:10 2019

Футбол чи волейбол – спортивні майданчики для дніпрян у відкритому безоплатному доступі. Кілька абсолютно новеньких, професійних спортивних майданчиків з’явилися у Дніпрі – для футболу, баскетболу, волейболу, воркауту!

Знайти відремонтовані поля для спорту можна за адресами: Проспект Олександра Поля, 42 – футбольне і баскетбольне поле, поруч майданчик для воркауту,

Комфортне футбольне поле працює у самісінькому центрі міста на території НВК № 33;

У НВК № 13 на вул. Драгоманова, 54 – цілий комплекс – футбольне та баскетбольне поля;

Нещодавно завершено капітальну реконструкцію поля на території НВК№ 22. Тут відтепер – відкрито універсальне сучасне поле для багатьох видів спорту.

«Мотивацією, до кардинальних змін у ставленні до свого здоров’я можуть стати нові спортивні майданчики у Дніпрі», — вважає Олег Григорук депутат міської ради та куратор ремонтних робіт на цих спортивних об’єктах.

Факт наявності зручного футбольного поля і цілковита доступність спортивних об’єктів для усіх категорій населення має кардинально поміняти ставлення містян до спорту, свого здоров’я та дозвілля, — вважає Олег Григорук.

Нині систематично займаються на відкритих полях спортивні секції та гуртки. Переважна більшість дніпрян віддає перевагу пляшці пива після робочого дня. Діти дивляться – і собі за норму вважають.

А потім невтішна статистика: у Дніпропетровській області тільки 68% учнівської молоді мають основну медичну групу, 1,4% школярів зовсім звільнено від занять фізичною культурою, до спеціальної медичної групи за станом здоров’я належать 6,1% учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 3,6% учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Спормайданчики у вільному доступі і безоплатному користуванні, пограти можуть і підлітки дворовою футбольною командою, і дорослі після роботи чи вихідними, — зроблено для усіх Дніпрян!

Запись Мотивацією змін у ставленні до свого здоров’я можуть стати нові спортивні майданчики у Дніпрі, — Олег Григорук впервые появилась Наше Місто.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.