Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Масштабна пожежа в Дніпрі: рятувальники кілька годин тушили туалетний папір

Октябрь 07
15:08 2017

Масштабна пожежа в Дніпрі: рятувальники кілька годин тушили туалетний папір

Вчора, шостого жовтня, близько 22:00 на вулиці Будівельників загорівся туалетний папір на заводі «Альбатрос». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

На місці пожежі було дуже багато диму, видимість всередині будівлі слабкою. Екіпажі пожежних постійно змінювали один одного, ледь встигаючи поповнювати запаси води. Гасили пожежу не тільки рятувальники, але і робітники заводу. Вони на навантажувачах вивозили величезні рулони туалетного паперу, охопленого вогнем, і вже поза будівлею задували вогонь з вогнегасників. Втім, це допомогло тільки на деякий час: папір тліє всередині рулонів і спалахує знову. На місце події приїхав директор заводу. Чоловік каже, що про причини загоряння йому нічого не відомо.

О 23:10 вогонь було локалізовано, а в 01:13 рятувальники ліквідували пожежу.

Постраждалих немає. Площа пожежі склала 300 квадратних метрів. Займання сталося в цеху готової продукції з виробництва паперових виробів. Причини встановить слідство.

Автор: Іван МУРАХА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com