Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Коломойський відправляє чиновників в Китай вивчати досвід страти корупціонерів

Май 29
10:52 2014

У середу, 28 травня, губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський розбирався з міськими чиновниками та комунальними підприємствами.

Заместитель Коломойского нашел аналог Межигорья на Днепропетровщине / facebook.com/borys.filatov

Заступник Коломойського знайшов аналог Межигір’я на Дніпропетровщині / facebook.com/borys.filatov

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА з внутрішньої політики Борис Філатов.

«Сьогодні Ігор Валерійович Коломойський розбирався з міськими чиновниками та комунальними підприємствами. За підсумками наради прийнято рішення преміювати громадян Медведчука, Лисого і Ко безкоштовними авіаквитками в Пекін, де вони будуть в примусовому порядку переглядати відеофільми про те, як КПК бореться з корупціонерами», — написав він.

Також Філатов надав фото про те, як живе заступник Івана Івановича Куліченка — директор департаменту комунального господарства та капітального будівництва.

«Ну а якщо без іронії, то подивіться як живе «простий» заступник Івана Івановича Куліченка — директор департаменту комунального господарства та капітального будівництва. Шість гектарів!!! Шість!!! Бетонна набережна. Таке собі містечкове Межигір’я уркаганів, які не можуть нажертися навіть, коли в країні війна. Люди в сандалях, набиті мільйонами. Але в Китай може все-таки і поїдуть…» — додав Філатов.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com