Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Горсовет подтвердил: 1 июня откроется три официальных пляжа

Май 29
14:26 2014

загруженное (21)

Два – на левом берегу Днепра, третий – на правом.

1 червня у Дніпропетровську почнуть працювати три офіційні пляжі – на Монастирському острові, у парку ім. Воронцова на лівому березі та у парку ім. Станіславського на житловому масиві Придніпровськ.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дніпропетровської міської ради Сергій Гайдук.

«На сьогодні ці пляжі мають підписані паспорти готовності, проведено їх комісійне обстеження і з 1 червня вони будуть відкриті для відпочивальників. На сьогодні проводиться робота по встановленню табличок про заборону купатися у тих місцях, де цього робити не дозволено, хоча, на превеликий жаль, люди там відпочивають. Наприклад, за минулий купальний сезон у місті на воді загинуло 22 особи, усі вони потонули на водоймах, де купатися заборонено. У травні цього року вже загинуло двоє людей», — зазначив Сергій Гайдук.

Під час прес-конференції Сергій Гайдук вкотре нагадав про додержання правил поведінки на воді, закликав купатися лише на офіційних пляжах і не стрибати у воду з мостів. «Не заходьте глибоко, якщо погано плаваєте; не вживайте алкоголь, ні в якому разі не відпускайте дітей купатися без нагляду, не запливайте далі встановленої зони купання та не плавайте поблизу моторних човнів, катерів і скутерів. На так званих неофіційних пляжах не обстежено дно водоймів, їх рельєф, швидкість течії. Досить часто поблизу таких місць знаходяться зливові колектори, що не дозволяє організувати там офіційний пляж. Усе це є небезпечним для людей і може призвести до трагічних випадків», — додав Сергій Гайдук.

За словами заступника начальника управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради Сергія Харчева, підготовка офіційних пляжів тривала протягом останніх двох місяців. «Пляжі на Монастирському острові, у парку ім. Воронцова та у парку ім. Станіславського відповідають основним правилам і нормам безпечного відпочинку людей біля води. Там водолазами перевірено дно акваторії, підготовлені роздягальні, туалети, встановлено душові кабінки, контейнери для сміття. На кожному пляжі є фонтанчики з питною водою, проведена рекультивація піску. На зазначених пляжах після відкриття працюватиме медпункт та чергуватимуть рятувальники. Отже, з 1 червня запрошуємо дніпропетровців та гостей міста на відпочинок», — сказав Сергій Харчев.

О подготовке пляжей к сезону и связанных с этим проблемах «Горожанин» писал в публикации: «Будут ли у Днепропетровска этим летом «пляжи в законе»?Интересно и полезно. Советы на каждый день

Летняя экзотика: на пляжи Бердянска — рельсовым автобусом!

ПЖД

Об этой новинки сообщили на Приднепровской железной дороге (далее…)


Горсовет подтвердил: 1 июня откроется три официальных пляжа

загруженное (21)

Два – на левом берегу Днепра, третий – на правом. (далее…)


Рестораны дорожают, теряют клиентов и придумывают хитрости

зарплата

Общепит больше не может сдерживать цены: с середины апреля их начали массово поднимать в среднем на 15%.

(далее…)


Если у вас длинные волосы — приходите в воскресенье в «Дафи»

02

Здесь пройдет городской конкурс модниц с длинными волосами. Победителей ждут призы, зрителей — удовольствие (далее…)


Как в Днепропетровске пройдет последний звонок для школьников

DSC_0157

Информация пресс-службы горсовета (далее…)


Сезон аллергии в Днепропетровске открыт

03

Об этом доложила главный аллерголог города Евгения Дитятковская, и дала советы горожанам (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com