Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Где днепропетровцы могут узнать о пресловутой «децентрализации»?

Июль 07
19:23 2014

чиновник

Из ОГА сообщили о том, что создан специальный сайт, на котором говорится о рисках этого процесса…

Однією з головних умов успішного проведення децентралізації на Дніпропетровщині є бажання і готовність територіальних громад проводити реформування та брати на себе за це відповідальність. Тому сьогодні дуже важливо, щоб якнайбільше людей на місцях змогли розібратися в суті процесу децентралізації та дізнатися більше про останні новини. Для цього у містах та районах області проводитиметься роз’яснювальна робота. Зокрема, вже розроблено інформаційний буклет, де в схематичному вигляді розповідається про реформу місцевого самоврядування. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації Сергій Юхименко під час прес-конференції в Дніпропетровській ОДА.

Також про неї можна буде дізнатися на щойно створеному інтернет-сайті .

Сергій Юхименко нагадав, що в області було створено спеціальний комітет з реформування місцевого самоврядування, куди увійшли провідні фахівці ОДА. У рамках роботи комітету на сьогодні, зокрема, визначено ризики і проблеми, які можуть очікувати регіон на шляху реформування.

Таких ризиків на сьогодні п’ять:

1. Якість нормативно-правових актів.

2. Наявність команди професіоналів. Тих людей, які займатимуться адміністративним реформуванням, моделюванням. Такі команди будуть створені як в обласній раді, так і у великих містах.

3. Наявність первинної інформації для моделювання — достовірних даних про соціально-політичний стан районів, міст, сіл області. Адже саме ці дані будуть лягати в основу моделювання.

4. Наявність фінансового ресурсу.

5. Бажання і готовність територіальних громад проводити ці реформи, брати на себе відповідальність. Адже згідно з проектом закону про об’єднання територіальних громад, такі дії будуть проходити на громадських слуханнях шляхом проведення місцевих референдумів.

Для того, щоб донести максимальній кількості мешканців регіону суть реформи, в регіоні проходитиме роз’яснювальна кампанія.

Зокрема, будуть проводитися виїзні засідання комітету безпосередньо в районах та містах. Запрошуватимуться і депутати, і громадськість, і ЗМІ.

«Спеціально для контакту з «просунутою» частиною населення, для контакту з молоддю ми розробили спеціальний сайт комітету. У процесі розробки сторінки на фейсбуці і в твіттері. Волонтери залучатимуться для обслуговування цих сторінок. Ми будемо активно вести діалог, дискусію з молоддю через соціальні мережі, щоб їх залучити до організації цих реформ»,- зазначив Сергій Юхименко.

Крім того, для віддалених громад було спеціально розроблено буклет «Реформа місцевого самоврядування», який випущено тиражем близько 1 тис екземплярів. Він розповсюджуватиметься безпосередньо в селах, де не завжди є Інтернет, для того, щоб їх мешканці могли ознайомитися з пропонованими реформами.Интересно и полезно. Советы на каждый день

Главное солдатское «оружие»

солдатская фляга

Малая алкогольная энциклопедия «Горожанина» — поговорим о солдатской фляжке (далее…)


Ждите инспекторов ГАИ на парковках и стоянках Днепропетровска

ГАИ

ГАИшники десять дней будут искать угнанные и разукомплектованные автомобили (далее…)


Можно ли держать черепаху в квартире?

к черапахам. сухопутную черепаху нельзя содержать в воде или на полу

«Горожанин» выяснял, во сколько обойдется вам жизнь с черепахой, и о типичных ошибках черепаховладельцев (далее…)


Как ни странно, деревья-долгожители Днепропетровщины растут «в неволе»

пейзаж

Чтобы вы знали, именно у нас обитают самые старые в Украине груша и бузина (далее…)


Абитуриенты-2014, на старт, внимание, марш! Началась регистрация

студенты

Со вчерашнего дня доступен сайт дистанционного приема заявлений о вступлении в вузы. График вступительной кампании

(далее…)


Днепропетровская ГАИ объяснила, где сегодня можно оформить документы на машину

ГАИ

Пока на территории области работает только пять аппаратных комплексов нового образца (далее…)Источник


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...