Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Где днепропетровцы могут узнать о пресловутой «децентрализации»?

Июль 07
19:23 2014

чиновник

Из ОГА сообщили о том, что создан специальный сайт, на котором говорится о рисках этого процесса…

Однією з головних умов успішного проведення децентралізації на Дніпропетровщині є бажання і готовність територіальних громад проводити реформування та брати на себе за це відповідальність. Тому сьогодні дуже важливо, щоб якнайбільше людей на місцях змогли розібратися в суті процесу децентралізації та дізнатися більше про останні новини. Для цього у містах та районах області проводитиметься роз’яснювальна робота. Зокрема, вже розроблено інформаційний буклет, де в схематичному вигляді розповідається про реформу місцевого самоврядування. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації Сергій Юхименко під час прес-конференції в Дніпропетровській ОДА.

Також про неї можна буде дізнатися на щойно створеному інтернет-сайті .

Сергій Юхименко нагадав, що в області було створено спеціальний комітет з реформування місцевого самоврядування, куди увійшли провідні фахівці ОДА. У рамках роботи комітету на сьогодні, зокрема, визначено ризики і проблеми, які можуть очікувати регіон на шляху реформування.

Таких ризиків на сьогодні п’ять:

1. Якість нормативно-правових актів.

2. Наявність команди професіоналів. Тих людей, які займатимуться адміністративним реформуванням, моделюванням. Такі команди будуть створені як в обласній раді, так і у великих містах.

3. Наявність первинної інформації для моделювання — достовірних даних про соціально-політичний стан районів, міст, сіл області. Адже саме ці дані будуть лягати в основу моделювання.

4. Наявність фінансового ресурсу.

5. Бажання і готовність територіальних громад проводити ці реформи, брати на себе відповідальність. Адже згідно з проектом закону про об’єднання територіальних громад, такі дії будуть проходити на громадських слуханнях шляхом проведення місцевих референдумів.

Для того, щоб донести максимальній кількості мешканців регіону суть реформи, в регіоні проходитиме роз’яснювальна кампанія.

Зокрема, будуть проводитися виїзні засідання комітету безпосередньо в районах та містах. Запрошуватимуться і депутати, і громадськість, і ЗМІ.

«Спеціально для контакту з «просунутою» частиною населення, для контакту з молоддю ми розробили спеціальний сайт комітету. У процесі розробки сторінки на фейсбуці і в твіттері. Волонтери залучатимуться для обслуговування цих сторінок. Ми будемо активно вести діалог, дискусію з молоддю через соціальні мережі, щоб їх залучити до організації цих реформ»,- зазначив Сергій Юхименко.

Крім того, для віддалених громад було спеціально розроблено буклет «Реформа місцевого самоврядування», який випущено тиражем близько 1 тис екземплярів. Він розповсюджуватиметься безпосередньо в селах, де не завжди є Інтернет, для того, щоб їх мешканці могли ознайомитися з пропонованими реформами.Интересно и полезно. Советы на каждый день

Главное солдатское «оружие»

солдатская фляга

Малая алкогольная энциклопедия «Горожанина» — поговорим о солдатской фляжке (далее…)


Ждите инспекторов ГАИ на парковках и стоянках Днепропетровска

ГАИ

ГАИшники десять дней будут искать угнанные и разукомплектованные автомобили (далее…)


Можно ли держать черепаху в квартире?

к черапахам. сухопутную черепаху нельзя содержать в воде или на полу

«Горожанин» выяснял, во сколько обойдется вам жизнь с черепахой, и о типичных ошибках черепаховладельцев (далее…)


Как ни странно, деревья-долгожители Днепропетровщины растут «в неволе»

пейзаж

Чтобы вы знали, именно у нас обитают самые старые в Украине груша и бузина (далее…)


Абитуриенты-2014, на старт, внимание, марш! Началась регистрация

студенты

Со вчерашнего дня доступен сайт дистанционного приема заявлений о вступлении в вузы. График вступительной кампании

(далее…)


Днепропетровская ГАИ объяснила, где сегодня можно оформить документы на машину

ГАИ

Пока на территории области работает только пять аппаратных комплексов нового образца (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com