Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Філатов: Крим — це наша Реконкіста

Июнь 01
16:18 2014
Філатов: Крим - це наша Реконкіста

Заступник губернатора Дніпропетровської області Борис Філатов поділився своїми міркуваннями про сумні перспективи Криму і реальність його повернення до складу України.

На думку популярного в Facebook-спільноті чиновника, є всі передумови для повернення Криму, правда, «в угарі реваншизму» патріотично налаштовані громадяни забувають про людей, розмірковуючи мало не в площині геополітики.

Філатов з жалем відзначає, що «народонаселення» Криму продовжує щосили звинувачувати у всіх бідах Україну, вихваляючи Володимира Путіна, який не допустив на півострові повторення ситуації на Донбасі.

«Коротше, вони будуть жерти траву, але, при цьому, нас ненавидіти. Ненавидіти Захід. Америку. Європу. Ненавидіти євреїв. Черних. Геїв. Просто інших», — написав Філатов на своїй сторінці в Facebook.

Не бачить Борис Філатов ніяких позитивних перспектив у півострова, назвавши майбутній процес в Криму самоліквідацією. Причому навіть ця трагічна сторінка в історії Криму, на думку її жителів, виявиться виною «бандерівців».

«Мій прогноз такий:

Наші виїдуть на материк. Найбільш активні ватники переберуться в матушку-Расєю. Решта будуть сбухиваться помальоху. Бажаючі «померти в Росії» там подохнуть.

Інвестицій не буде. Півострів стане совком, великою військовою базою, притулком пенсіонерів і відставних гебiстiв. Потiм туди потягнеться Кавказ і Середня Азія.

Це буде катастрофа. Самоліквідація Криму.

Адже все, чого торкається рука Росії перетворюється на тлін. Просто гасне.

А тепер про сумне.

Крим — це наша Реконкіста. Наша мрія. Наша національна ідея.

Але коли ми туди повернемося через десяток років, то як іспанські хрестоносці побачимо, що навколо одні маври.

Які нас ненавидять», — вважає Філатов.

источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com