Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Філатов каже, що переселенці з Донбасу не хочуть працювати

Июнь 28
12:03 2014

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов повідомив, що частина переселенців з Донбасу, які приїхали до Дніпропетровської області, відмовляються працювати і соціально адаптуватися в регіоні.

Про це він заявив інтерв’ю «Громадському ТБ».

Він зауважив, що переселенці із Сніжного, Слов’янська і Краматорська є досить агресивними і чекають на допомогу, однак самі працювати не хочуть.

«Хоча з Донецька, наприклад, їдуть люди більш-менш адекватні, а звідти це проблема. Причому вона полягає ще і в тому, що звідти поїхали самотні чоловіки», — сказав Філатов.

За словами заступника голови Дніпропетровської ОДА, серед переселенців також багато людей, які підтримують сепаратистів. Крім того, є проблеми із законодавчим забезпеченням і організацією побуту переселенців.

Філатов пояснив, що складнощі виникають і на законодавчому рівні, адже у переселенців немає статусу біженців, а це лише тимчасово переміщені особи, громадяни України.

«Їх неможливо піддати примусовій дактилоскопії і, найголовніше, вони працювати не хочуть», — зауважив він.

Він також звернув увагу на те, що в регіоні останнім часом спостерігається зростання вуличної злочинності.

Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com