Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

До Дніпропетровська надходять нові поранені в АТО українські бійці

Июнь 08
21:24 2014

о Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова надходять нові поранені під час бойових дій в зоні антитерористичної операції на Донбасі, учора з зони АТО доправлений ще один боєць з тяжким вогнепальним пораненням, його вже прооперували, видаливши осколки.

Про це Радіо Свобода в неділю розповів заступник головного лікаря лікарні Юрій Скребець.

За його даними, наразі в лікарні перебуває 14 поранених в АТО, серед яких двоє – цивільні особи. Усі пацієнти – і військові, й цивільні – з перспективами одужання.

Загалом, за словами лікаря, до медичного закладу за останній місяць із зони АТО було доправлено понад 30 людей, що потребували медичної допомоги.

Важно: Нужно размещение статей и пресс-релизов? Сделаем!

«Дехто вже виписаний. Ми не втратили жодного пораненого, всіх їх вдалось врятувати, хоча дехто з них отримав такі поранення, які, за законами воєнно-польової хірургії, раніше вважались несумісними з життям. Один з пацієнтів із вкрай тяжким пораненням живота переніс 6 операцій. Найбільш складні поранення – це вогнепальні переломи кісток, які лікувати набагато складніше, аніж звичайні переломи. На щастя, всіх вдалось прооперувати вчасно, видалити кулі, врятувати життя», – розказав лікар.

Як зазначив Юрій Скребець, з першого дня керівництво області взяло під свою опіку забезпечення поранених: наразі пацієнтам не бракує ані ліків, ні харчів. Лікарі медичного закладу постійно опікуються станом поранених, за потреби – запрошують на консультації та коригування терапії провідних фахівців військової медицини з різних куточків України.

Окрім того, вже більше півтисячі українців запропонували матеріальну допомогу пораненим, сотні дніпропетровців – здали для них кров.

«До нас звернулись більше тисячі осіб, готових здати кров. Ми допустили до здачі крові, перевіривши стан здоров’я охочих, понад 600 людей. І пенсіонери, і лікарі, робітники, МНСники, учасники батальйону «Дніпро», посадовці облдержадміністрації… Всі стояли в загальній черзі й кілька разів співали гімн України. Це серйозний показник того, що ми – вже не просто натовп споживачів, що з нас почала кристалізуватись сильна й вільна нація, суспільство. Завдяки цим людям ми задовольнили всю ту потребу в крові, яка виникла, і створили запаси крові», – сказав Скребець.

За словами медика, наразі обласна лікарня та її персонал працюють в посиленому режимі й готові надавати невідкладну допомогу.


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...


Пробки в Днепропетровске

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста